Menu Zamknij

Serwis / Usługi

    home        serwis
1.dane-warsztat-atomis-1200x400

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem elektroniki samochodowej zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom – czyli specjalistom, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej. Działamy w doskonale wyposażonym warsztacie. Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń programistycznych i diagnostycznych.

Potrzebujesz pomocy ?

Kiedy na Twojej desce rozdzielczej zaświeci się kontrolka lub kilka, wtedy my przychodzimy z pomocą. Każda z kontrolek ma indywidualne znaczenie, a każda usterka ma swoją przyczynę.

W większości przypadków wszystkie drogi prowadzą do komputera pokładowego. Awaria komputera sterującego może objawiać się na wiele sposobów. Czasem silnik po prostu nie chcę się uruchomić i odmawia jakiejkolwiek współpracy. W innej sytuacji uszkodzenie sterownika wpływa na nierówną pracę silnika, problemy z rozruchem silnika, wzrost zużycia paliwa przy słabszych osiągach. Zazwyczaj uszkodzenie sterownika jest sygnalizowane żółtą kontrolką na tablicy rozdzielczej – niestety czasem zdarza się i tak, że układ diagnostyki wewnętrznej zawodzi.

Z czym masz problem?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak szybko możemy Ci pomóc i ile to kosztuje.

Najczęściej wykonywane usługi

Etapy działania naszego serwisu

Analiza potrzeb i koncepcja naprawy

Analiza problemu, omówienie z klientem naprawy, oraz wstępne oszacowanie kosztów.

Naprawa i zastosowanie się do potrzeb klienta

Opracowanie wstępnej koncepcji naprawy biorąc pod uwagę wymagania klienta. Usługa jest wykonywana po stronie klienta lub w serwisie w zależności od okoliczności.

Test zastosowanych rozwiązań

Po każdej naprawie testujemy zastosowane przez nas rozwiązania i zmiany, do momentu akceptacji klienta.

Rozliczenie wykonanego zlecenia

Po naprawie, testach i akceptacji klienta następuje przysłowiowy uścisk dłoni i rozliczenie.

Posiadamy nowoczesne wyposażenie warsztatowe, sprzęt diagnostyczny i pomiarowy a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zawodowe co pomoże nam profesjonalnie usunąć nawet najbardziej nietypową usterkę w Twoim samochodzie.

2.usługi-warsztat-atomis-1200x400

Zadzwoń lub napisz, przedstaw problem, zapytaj o szacowaną wycenę usługi

512-642-873