Menu Zamknij

Sprzedaż

    home        sprzedaż

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i do firm.
Od początku naszej działalności utrzymujemy stały rozwój. Specjalizujemy się w usługach z zakresu elektroniki samochodowej jak również sprzedażą urządzeń diagnostycznych, programistycznych oraz tuningowych renomowanych firm.

0 %
Zadowolonych Klientów

Zawsze znajdzie się niezadowolny klient, przeważnie z braku wiedzy.Dzięki naszemu wsparciu technicznemu zmienia zdanie.

0 %
Produktów w sprzedaży

Posiadamy bardzo szeroki asortment profesjonalnych urządzeń do diagnozy,naprawy elektorniki samochodowej oraz tuningu.

0 %
Oryginalnych produktów
W naszej ofercie znajdują się tylko oryginalne produkty, dobrej jakości z których korzystają profesjonaliści na całym świecie.

Atomis jest jednym z większych dostawców urządzeń diagnostycznych i programujących elektronikę pojazdową zarówno w kraju jak i za granicą od 2010 roku.

Wiodące produkty są wystawiane co roku na polskich targach elektroniki samochodowej.

Co sprzedajemy?

4/5

narzędzia diagnostyczne

4.5/5

programatory uniwersalne

4/5

narzędzia specjalistyczne

4.5/5

urządzenia tuningujace

Są to główne kategorie narzędzi elektroniki samochodowej, ponadto w naszej ofercie znajdą się również specjalistyczne oprogramowania, emulatory, adaptery i drobny sprzęt z akcesoriami.

Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego, programującego oraz tuningującego pojazdy zarówno osobowe jak i dostawcze po cięzki sprzęt rolniczy i budowlany. W naszej ofercie znajdują się tylko oryginalne produkty. Nie trudnimy się sprzedażą chińskich sklonowanych urządzeń. W naszych sklepach znajdziecie Państwo zarówno interfejsy jak i oprogramowania i akcesoria.

Od wielu lat zaopatrujemy mniejsze jak i większe warsztaty w Polsce i za granicą. Konkurencyjne ceny i specjalna oferta dla przedsiębiorców sprawiają, że nasz sklep cieszy się dobrymi opiniami ze strony klientów. Ceniona jest również pomoc posprzedażowa czyli tak zwane wsparcie techniczne, a także obsługa gwarancyjna.

Nasz flagowy produkt

Niewątpliwie naszym  flagowym produktem jest Renault ECU Tool.

To narzędzie zyskało miano najlepiej się sprzedającego w ostatnich latach, a to za sprawą łatwości obsługi, niskiej ceny do jakości oraz ogromnej funkcjonalności, między innymi :

Duże pokrycie wielu typów marki Renault | Częste aktualizacje | dobre wsparcie techniczne przez nas jako Oficjalnego Dystrybutora sprawiło, że urządzenie to jest znane na całym świecie.

Autoryzowany Dealer

Nasza firma “Atomis” jest Oficjalnym Dystrybutorem produktów firmy MAGIC MOTORSPORT.

MAGIC MOTORSPORT jest jednym z większych i cenionych przez profesjonalistów na rynku produkujących narzędzia do tuningu samochodowego i nie tylko.

Oficjalny Dystrybutor

Ponadto nasza firma jest również Oficjalnym Dystrybutorem narzędzi do diagnostyki i programowania od motocykli, samochodów osobowych i dostawczych po ciężki sprzęt przemysłowy i rolniczy. Są to urządzenia między innymi takie jak:

Zapraszamy do naszych sklepów