Menu Zamknij

Nowa strona

Miło nam poinformaować,że uruchomilismy naszą nową sronę internetową. Jest ona przyjazna zarówno dla tabletów, komputerów stacjonalnych ,laptopów i telefonów komórkowych. Idąc z duchem czasu urządzenia mobilne towarzyszą nam w codziennym życiu i chcąc szybko coś znaleźć sięgamy najczęściej do keszeni. Dlatego też ważne jest dla nas abyście Państwo mieli komfort korzyastania znaszej strony internetowej i informacji na nich zawartych.


Co na nowej stronie ?

Firma Atomis również rozwija się preżnie szczególni w branży usług jak i sprzedaży urzązdeń programistycznych i diagnostyki samochodowej dostarczająć na rynek co raz to nowsze ale sprawdzone przez urządzenia pod względem jakości wyonania, wsparcia technicznego i innych istotnych dla nas jako dystrybutora szczegółów. ma to na celu zapewnienia naszym klientom pełnego komfortu korzystania z urządzeń przez nas dystrybuowanych.

Na stronie znajdziesz informacje kontaktowe , ale z wiekszą ilością informacji oraz metodami płatności jakimi dysponujemy dla klienta.

  • Na stronie znajdziesz informacje kontaktowe , ale z wiekszą ilością informacji oraz metodami płatności jakimi dsyponujemy dla klienta.
  • Zakladkę “szkolenia”, hdzie będziemy umieszczać informacje o szkoleniach z zakresu programowania i innych.
  • Serwis, tu umieszczamy informacje na temat uslug wykonywanych przez nasz serwis.
  • Na stronie OFERTA znajdiecie Państwo linki do naszych sklepów oraz informacje o produktach przez nas dystrybuowanych.
  • Pod zakładką BLOG będą znajdować się aktualności z życia firmy na bierżąco prowadzone przez naszych pracowników.
  • Nie mogło róznież zabraknąć informacji na temat naszej firmy, którą znajdziecie pod zakładką O FIRMIE.

Na samym dole strony w stopce znajdują sie linki do naszych sklepów. naszego starego ATOMIS oraz naszej nowej promowanej marki ATOCAN.


Nie jesteśmy nieomylni jak każdy i również zdaża się nam popełnić bład i pominąc szczegóły, więc jeśli znajdziecie Pańswto bład na stronie prosimy nam o tym znać poprzez folmularz kontaktowy. Dziekujemy.

Zespół Atomis